Jak si vybrat správný typ navijáku

V naší nabídce naleznete mnoho druhů navijáků, ale jak si zvolit ten právě pro Vás? Navijáky se vybírají podle použité technologie a velikosti.

Typ navijáku podle technologie

Cenově dostupný naviják, kde je lanko namotáno na plastovém kolečku. Otáčením kolečka se povoluje/přitahuje lanko draka.
Důležité upozornění: Lanko na kolečku není přivázáno – je třeba dávat pozor aby se neodmotalo celé lanko a tak vám drak neuletěl!
Doporučujeme k menším a cenově dostupnějším drakům z naší nabídky.

Kvalitnější naviják pro snazší manipulaci s drakem. Naviják se skládá ze 2 plastových částí, mezi nimiž jsou naplněny ložiskové kuličky, které zajišťují snadnou manipulaci s drakem. Naviják se drží v levé ruce a pravou rukou otáčíte kruhovou část, ve které je lanko. Naviják disponuje brzdou, kde si zafixujete délku lanka k draku. Lanko je na navijáku ukončeno smyčkou a tak se lanko úplně neodmotá.

Doporučujeme ke každému drakovi z naší nabídky

Nejkvalitnější naviják v naší nabídce. Disponuje stejnými vlastnostmi jako naviják s kuličkovým ložiskem, ALE místo kuličkového ložiska je kluzné ložisko, které mnohem snáze se točí v navijáku a tak se vám mnohem snáze přitahují draky k sobě.

Doporučujeme ke každému drakovi z naší nabídky a hlavně k drakům z vyšší cenové kategorie (draka se Vám podaří dostat z oblohy s menší námahou).

Použití navijáku podle velikosti

Navijáky jsou vhodnější pro menší ruce. Doporučujeme pro děti do 12-14 let.

Navijáky jsou vhodnější pro dětské a ženské ruce. Doporučujeme i pro draky, které jsou menší až střední velikosti.

Navijáky jsou vhodnější pro ženské a chlapské ruce. Doporučujeme pro všechny draky.

Navijáky jsou vhodnější pro chlapské ruce. Doporučujeme pro všechny draky.

Zobrazen 1. – 16. z 21 výsledků

Počet produktů k zobrazení 12 16 20 Všechny